Ana Sayfa Resmi İlanlar 9 Mayıs 2018 1860 Görüntüleme

İLAN

İLAN

BABAESKİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NDAN

 

S. NO MEVKİİ – CİNSİ MUH. BEDEL GEÇİCİ TEMİNAT İHALE SAATİ
1- 1 Adet  Zemin Üstü Elektronik Taşıt Kantarı 11.000,00.-TL 11.000,00X3

=330,00.-TL

14:30

         1- Belediyemize ait yukarıdaki listede belirtilen taşınırın satış ihalesi  Belediye Başkanlığının 19/04/2018 tarih ve E.1355 sayılı onayı ile 15/05/2018 tarihine rastlayan Salı günü Babaeski Belediye Başkanlığı Encümen Salonunda Belediye Encümeni huzurunda 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine göre “Açık Teklif Usulü” ile yapılacaktır. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için ihale günü aşağıdaki yazılı belgeleri Encümen Üyeleri huzurunda ibraz etmeleri gerekmektedir.

                  

  Katılacaklardan istenecek belgeler:

  • Nüfus kayıt örneği veya nüfus cüzdanı fotokopisi (gerçek kişiler için)
  • İhaleye iştirak edecek kişilerin Belediyemize borcu olmadığı gösterir belge.
  • İhale şartnamesini satın aldıklarına dair Tahsilat Makbuzu.
  • Vergi Dairesi, Ticaret ve San. Odası veya Esnaf Sanatkarlar Odasına kayıtlı olduğunu gösterir 2018 yılı onaylı belge.( Tüzel kişiler için )
  • Tüzel kişiler için imza sirküleri. (Noter onaylı)
  • Vekaleten ihaleye katılım halinde, isteklinin adına teklif vermeye yetkili Noter tasdikli vekaletname ve vekilin imza sürküsü.

 

Satılacak olan taşınırın muhammen bedeli ve geçici teminatı yukarıya çıkartılmış olup, geçici teminat %3, kati teminat %6’dır. Geçici teminat 15/05/2018 günü saat 12:30’a kadar Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne nakit olarak yatırmaları gerekmektedir.

 

Belediye Encümeni ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

İhale şartnamesi her gün mesai saatleri içinde Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğü’nde görülebilir ve şartname 100,00.-TL karşılığında satın alınabilir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com