Ana Sayfa Resmi İlanlar 10 Mayıs 2023 1018 Görüntüleme

–İLAN— BABAESKİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NDAN

–İLAN—

      BABAESKİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NDAN

SIRA NOŞEHİR İÇİ TOPLU TAŞIMA HATLARIMUHAMMEN BEDEL 25 ARAÇ İÇİN AYLIKKİRA SÜRESİ  GEÇİCİ TEMİNATİHALE TARİHİİHALE SAATİ
  19 (dokuz) Hatta 25 (yirmibeş) Adet Özel Halk Otobüsü  50.000,00.-TL+KDV  10 (on) Yıl  50.000,00X120X0,03= 180.000,00.-TL  23/05/2023  14:30

1– Belediyemize ait yukarıdaki listede belirtilen 9 (dokuz) Hatta 25 (yirmi beş) Adet Özel Halk Otobüsü kiralama ihalesi Belediye Başkanlığının 04/05/2023 tarih ve 90413 sayılı onayı ile 23/05/2023 tarihine rastlayan Salı günü Babaeski Belediye Başkanlığı Encümen Salonunda Belediye Encümeni huzurunda 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine göre “Açık Teklif Usulü” ile yapılacaktır. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için ihale günü aşağıdaki yazılı belgeleri Encümen Üyeleri huzurunda ibraz etmeleri gerekmektedir.

İHALEYE GİREBİLME ŞARTLARI

a) Nüfus Kayıt Örneği.(Gerçek Kişiler İçin)

b) İsteklilerin tebligat adres beyanı.

c) İhaleye katılacakların gerçek kişi olması halinde Vergi Dairesinden 2023 yılı onaylı vergi kaydı, Ticaretve Sanayi Odası veya Esnaf Sanatkârlar Odası veya kayıtlı  bulunduğu odadan alacağı ve faaliyet belgesinde(iştigal mevzuunda) yolcu taşımacılığı yazılı olduğunu gösteren onaylı belge.(Aslı)

d) İhaleye katılacakların Tüzel Kişilik olması halinde; 2023 yılı onaylı Tüzel Kişiliğinin kayıtlı olduğu Ticaret ve Sanayi Odasından veya idare merkezinin bulunduğu yerden alacağı Tüzel Kişiliğinin faaliyette olduğunu ve faaliyet belgesinde(iştigal mevzuunda) yolcu taşımacılığı yazılı olduğunu gösteren onaylı belge. (Aslı)

e) İhaleye katılacakların Gerçek ve Tüzel Kişilik olması halinde Noter tasdikli imza sirküleri. (Aslı)

f) Ortak girişim olması halinde ortak girişimi oluşturan gerçek veya tüzel kişilerin her birinin cved’deki belgeleri ayrı ayrı vermesi zorunludur.

g) Vekaleten ihaleye katılma halinde, vekil adına düzenlenmiş ihaleye katılmaya ilişkin Noter onaylı vekaletname ile vekilin Noter tasdikli imza beyannamesi.

h) İhaleye katılacakların ortak girişim olması halinde ortak girişim beyannamesi ile ortaklarca imzalanmış ortaklık sözleşmesi. (Aslı)

i) Babaeski Belediye Başkanlığına borcu olmadığını gösterir belge,

j) Geçici teminat makbuzu

k) İhale şartnamesinin satın alındığına dair makbuz.

Kiraya çıkarılan 9 (dokuz) Hatta 25 (yirmibeş) Adet Özel Halk Otobüsünün muhammen bedeli ve geçici teminatları yukarıda çıkartılmış olup, geçici teminat %3, kati teminat %6’dır. Geçici teminatı Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne nakit olarak Kati Teminat nakit veya banka mektubu olarak yatırılacaktır. Geçici teminat 23/05/2023 Salı günü  saat 12:30’a kadar yatırılacaktır.

Belediye Encümeni ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

İhale şartnamesi her gün mesai saatleri içinde Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğü’nde görülebilir ve şartname 500,00.-TL karşılığında satın alınabilir.

#ilangovtr ILN01824433

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com