Ana Sayfa Resmi İlanlar 19 Ekim 2022 1552 Görüntüleme

RESMİ İLAN

T.C. BABAESKİ ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN

ESAS NO : 2021/801 Esas

KAMULAŞTIRMA İLANI

KAMULAŞTIRILAN TAŞINMAZIN
BULUNDUĞU YER : Pehliivanköy KIRKLARELİ

MEVKİİ : Yeşilova Mahallesi
PARSEL NO : 811
VASFI : Tarla
YÜZÖLÇÜMÜ : 604,70 m2

MEVKİİ : Yeşilova Mahallesi
PARSEL NO : 807
VASFI : Tarla
YÜZÖLÇÜMÜ : 777,24 m2

MALİKİN ADI VE SOYADI : Nuh NUHOĞLU Şirinevler Mah. Yakut 2 Sokak No:15-17/10 Bahçelievler İstanbul
KAMULAŞTIRMAYI YAPAN
İDARENİN ADI : TCDD
Kamulaştırmayı yapan davacı idare, malikleriyle cinsi ve niteliği yukarıda yazılı taşınmazın kamulaştırma bedelinin tespiti ve tescili için davacı idare tarafından mahkememizin 2021/807 Esas sayısında dava açılmıştır.
Tebligat veya ilan tarihinden itibaren 30 gün içinde kamulaştırma işlemine idari yargıda TCDD’ye karşı iptal veya adli yargıda maddi hatalara karşı düzeltim davası açabileceğiniz ihtar olunur.
Tebligat veya ilan tarihinden itibaren 30 gün içinde kamulaştırma işlemine idari yargıda iptal veya adli yargıda maddi hatalara karşı düzeltim davası açtıklarını ve yürütmenin durdurulması kararı aldıklarını belgelendirmediğiniz takdirde, kamulaştırma işleminin kesinleşeceği ve mahkemece tespit edilen kamulaştırma bedeli üzerinden taşınmaz malın kamulaştırma yapan idare adına tescil edileceği ihtar olunur.
Mahkemece tespit edilecek kamulaştırma bedeli hak sahibi malik adına T.C. Ziraat Bankası Babaeski Şubesi’ne yatırılacağı ihtar olunur.
Konuya ve taşınmaz malın değerine ilişkin tüm savunma ve delilleri, tebliğ tarihinden (ilan tarihinden) itibaren 10 (ON) GÜN içinde mahkemeye yazılı olarak bildirmeniz gerektiği ihtar olunur.
2942 sayılı Kamulaştırma Kanunu yasak işler ve eylemler kenar başlıklı 31/1-b maddesi gereğince meşruhatlı davetiye veya ilanen tebligattan sonra taşınmaz malların başkasına DEVRİ VEYA FERAĞ VEYA TEMLİKİNİN YASAK OLDUĞU ihtar olunur.

Resmi ilanlar; www.ilan.gov.tr’de      Basın: 1711438

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com