Ana Sayfa Resmi İlanlar 12 Mayıs 2023 804 Görüntüleme

KIRKLARELİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI SAĞLIK TESİSLERİNE 77 KALEM KURU GIDA ÜRÜNLERİ ALIMIİL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI

KIRKLARELİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI SAĞLIK TESİSLERİNE 77 KALEM KURU GIDA ÜRÜNLERİ ALIMI

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı sağlık tesislerine 77 Kalem Kuru Gıda Ürünleri mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN:2023/480037
1-İdarenin
a) Adı:İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
b) Adresi:Karakaş Mahallesi Sungurbey Caddesi No: 2 39010 KIRKLARELİ MERKEZ/544
c) Telefon ve faks numarası:2974019 – 2882148015
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası:https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu mal alımın

a) Adı:Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı sağlık tesislerine 77 Kalem Kuru Gıda Ürünleri
b) Niteliği, türü ve miktarı:Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı sağlık tesislerine 77 Kalem Kuru Gıda ürünleri alımı
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer:Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Lüleburgaz, Babaeski ve Vize Devlet Hastaneleri Gıda Ambarlarına teslim edilecektir.
ç) Süresi/teslim tarihi:01/07/2023-31/12/2023 tarihleri arası Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Lüleburgaz , Babaeski, Vize Devlet Hastaneleri en az 1 hafta önceden bildirilmiş olmak şartıyla ilgili sağlık tesislerinin talepleri doğrultusunda sipariş tarihinden itibaren idarelerin belirlediği takvim günü içerisinde ilgili idarelerin gıda ambarlarına pey der pey teslim edilecektir.
d) İşe başlama tarihi:01/07/2023

3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati:07.06.2023 – 11:00
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres):Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü Toplantı Salonu (Karakaş Mah. Sungurbey Cad. No:2 Merkez/KIRKLARELİ)

4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.
4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
4.3.1. Tedarik edilecek malların numuneleri, katalogları, fotoğraflarına ilişkin bilgiler ile teknik şartnameye cevapları ve açıklamaları:
İstekliler, ihale de teklif verdikleri kalemlere ait yeterli miktarda ürün numunesini orjinal ambalajında (numune olabilecek uygun boyutlarda) numune teslim tutanağı ile birlikte üzerinde istekli adı ve verilen ürün numunesinin kaçıncı kaleme ait olduğunu belirtir bir etiketle, koli veya kutu içerisinde satın alma birimine sunacaklardır. 
İsteklilerin sunacakları numunelerin duyusal ve fiziksel muayenesi malzemelerin özelliklerine göre renk ve görünüşüne bakılarak, ellenerek, koklanarak, tadılarak, pişirilerek ve çiğnenerek ihale komisyonunda olan uzman üyelerce veya idarece görevlendirilecek uzman personellerce değerlendirilerek ihale sonuçlandırılacaktır.Ürün numunesini getirmeyen isteklilerin ilgili kalemlere ait teklifleri değerlendirmeye alınmayacaktır. Numune tesliminden sonra İhale dokümanı ekinde bulunan numune teslim tutanağının imzalı 1 nushası satın alma birimine sunulacaktır. Denenen, kullanılan, açılan, tadılan veya pişirilen numuneler geri istenmeyecek ve numune miktarı kazanan firmanın getireceği ürün miktarından düşülmeyecektir.
İhale komisyon kararının isteklilere tebliğ tarihinden itibaren 5 (beş) takvim günü içerisinde geri alınmayan numunelerden müdürlüğümüz sorumlu tutulmayacaktır.

5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.
7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
10. Bu ihalede, kısmı teklif verilebilir.
11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.
14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
15. Diğer hususlar:

Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

#ilangovtr ILN01828483

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

İlginizi çekebilir

11 KISIM HAZIR GIDA

11 KISIM HAZIR GIDA

Tema Tasarım | Osgaka.com