Ana Sayfa Bölge, Gündem 19 Kasım 2022 440 Görüntüleme

61 mezun 32 etkinlik

Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezimize bağlı olarak faaliyet gösteren Kırklareli Üniversitesi Mezunlar Ofisi koordinatörlüğünde akademik birimlerin katkısıyla “Mezun Kürsüsü Aralık 2022” dönemi etkinlikleri düzenlenecek.

Mezun Kürsüsü Aralık 2022 programı kapsamında Kırklareli Üniversitesi Babaeski Meslek Yüksek Okulu’nda da Bankacılık ve Sigortacılık Programı, Çağrı Merkezi Hizmetleri Programı, Dış Ticaret Programı konularında etkinlikler düzenlenecek.

Amacı mezun öğrencileri, mevcut öğrenciler ile buluşturmak, “Kırklareli Üniversitesi Öğrencisi” ve “Kırklareli Üniversitesi Mezunu” kimliklerinin sağlamlaşmasına katkıda bulunmak olan Mezun Kürsüsü programı kapsamında Aralık ayı boyunca Kırklareli Üniversites’nden 61 mezun 32 etkinlikle öğrenciler ile buluşacak. Etkinliklerin moderatörlüğünü ise Kırklareli Üniversitesi’nden 37 akademik personel yapacak..

Her yıl güz döneminde Aralık, bahar döneminde ise Mayıs aylarında düzenli olarak organize edilen etkinlikler kapsamında Mezun Kürsüsü Aralık 2022 Programını şöyle:

1 Aralık 2022 Perşembe günü saat 14:00’de, Lüleburgaz Meslek yüksek Okulu’nda;  moderatörlüğünü Öğr. Gör. Ayşegül DALGALIDERE’nin yapacağı Arnavutköy Sosyal Güvenlik Merkezi’nden Sezen Kotancı’nın konuşmacı olarak katılacağı Sosyal Güvenlik Programı etkinliği düzenlenecek.

1 Aralık 2022 Perşembe günü saat 10:00’da, Pınarhisar Meslek yüksek Okulu’nda;  moderatörlüğünü Öğr. Gör. Mehmet Selamn Bayındır’ın yapacağı Traçim Kırklareli SYL Yemek Mutfak Bölüm Şefi Cevat Can Dallı ve Hilly Hotel Edirne Mutfak Bölüm Şefi Yardımcısı Umut Genel’in konuşmacı olarak katılacağı Aşçılık Programı etkinliği düzenlenecek.

5 Aralık 2022 Pazartesi günü saat 13:30’da, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde;  moderatörlüğünü Dr. Öğr. Üyesi EMİR YAZICI’nın yapacağı Marinex Logistics LLC İthalat Lojistik Operasyon Sorumlusu Yunus Emre Bay’ın konuşmacı olarak katılacağı Uluslar arası ilişkiler Bölümü etkinliği düzenlenecek.

5 Aralık 2022 Pazartesi günü saat 13:00’da, Mühendislik Fakültesi’nde;  moderatörlüğünü Arş. Gör. Paşa YAMAN’ın yapacağı Recreo Engineering Proje Mühendisi Sefa Ayberk Rüzgar’ın konuşmacı olarak katılacağı Makina  Mühendisliği Bölümü etkinliği düzenlenecek.

 

5 Aralık 2022 Pazartesi günü saat 19:00’da, Mimarlık Fakültesi’nde;  moderatörlüğünü Dr. Öğr. Üyesi Azem KURU ve Arş. Gör. Dr. Mete Korhan ÖZKÖK’ün yapacağı  Şehir Plancısı- İstanbul İmar A.Ş. Turgay Demirel, Şehir Plancısı- MUAD Planlama Emre Yılmaz, Şehir Plancısı-Beyoğlu Belediyesi Emine Ateş, Gayrimenkul Değerleme Uzmanı-Vizyon Taşınmaz Değerleme ve Danış. A.Ş.Tolga Yalçın, Şehir Plancısı-Açıl Şehir Planlama Egehan Arıca ve Şehir Plancısı-Muratlı Belediyesi Ayberk Göymen’in konuşmacı olarak katılacağı Şehir ve Bölge Planlama Bölümü etkinliği düzenlenecek.

5 Aralık 2022 Pazartesi günü saat 18:30’da, Vize Meslek Yüksek Okulu’nda;  moderatörlüğünü Öğr. Gör. Kıvanç UZUN  ve Öğr. Gör. Hacer AKÜLKÜ’nün yapacağı Özel İpek Anaokulu Gaye Yıldız’ın konuşmacı olarak katılacağı Sosyal Hizmetler Programı etkinliği düzenlenecek.

6 Aralık 2022 Salı günü saat 14:00’da, Mühendislik Fakültesi’nde ;  moderatörlüğünü Arş. Gör. Paşa YAMAN’ın yapacağı Ekin Endüstriyel AR-GE Mühendisi Enes Er’in konuşmacı olarak katılacağı Makine Mühendisliği Bölümü etkinliği düzenlenecek.

6 Aralık 2022 Salı günü saat 18:30’da, Mühendislik Fakültesi’nde ;  moderatörlüğünü Dr. Öğr. Üyesi Merve ERMİŞ’in yapacağı B2Metric Veri Bilimci Oğuzhan Kır’ın konuşmacı olarak katılacağı İnşaat Mühendisliği Bölümü etkinliği düzenlenecek.

 

 

7 Aralık 2022 Çarşamba günü saat 20:00’da, Vize Meslek Yüksek Okulu’nda;  moderatörlüğünü Öğr. Gör. Levent ÖZLÜ ve Öğr. Gör. Murat KUMATAR’ın yapacağı Barsan Global Lojistik Ahmet Çayan’ın konuşmacı olarak katılacağı Lojistik Programı  etkinliği düzenlenecek.

 

8 Aralık 2022 Perşembe günü saat 14:00’da, Pınarhisar Meslek Yüksek Okulu’nda;  moderatörlüğünü Öğr. Gör. Dr. Murat ASLANYÜREK’in yapacağı Mubea – Bilgi Sistemleri Yöneticisi Sezgin Koç ve  Burgan Bank Yazılım Uzmanı/Full Stack Developer Ertuğrul Dağlı’nın konuşmacı olarak katılacağı Bilgisayar Programcılığı Programı etkinliği düzenlenecek.

8 Aralık 2022 Perşembe günü saat 11:00’da, Fen Edebiyat Fakültesi’nde;  moderatörlüğünü Dr. Öğr. Üyesi Hakkı ÖZKAYA’in yapacağı Sivas Cumhuriyet Üni. Öğretim Görevlisi Sefa Toprak’ın konuşmacı olarak katılacağı Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü etkinliği düzenlenecek.

 

12 Aralık 2022 Pazartesi günü saat 19:00’da, Babaeski Meslek Yüksek Okulu’nda;  moderatörlüğünü Öğr. Gör. Yeşim CAN’ın yapacağı Oyak Grup Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş Bilge Kaplan Öztürk’ün konuşmacı olarak katılacağı Bankacılık ve Sigortacılık Programı etkinliği düzenlenecek.

 

 

12 Aralık 2022 Pazartesi günü saat 13:30’da, Sağlık bilimleri Fakültesi’nde;  moderatörlüğünü Öğr. Gör. Yeşim CAN’ın yapacağı Oyak Grup Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş Bilge Kaplan Öztürk’ün konuşmacı olarak katılacağı Bankacılık ve Sigortacılık Programı etkinliği düzenlenecek.

13 Aralık 2022 Salı günü saat 14:00’da, Vize Meslek Yüksek Okulu’nda;  moderatörlüğünü Dr. Öğr. Üyesi Saadet TULUM’un yapacağı QNB Finansbank Çerkezköy Şubesi Burcu Alkan’ın konuşmacı olarak katılacağı Emlak ve Emlak Yönetim Programı etkinliği düzenlenecek.

13 Aralık 2022 Salı günü saat 14:00’da, Uygulamalı Bilimler Fakültesi’nde;  moderatörlüğünü Dr. Öğr. Üyesi Şerif DİLEK’in yapacağı Barsan Global Lojistik Operasyon Uzman Yardımcısı Hümeyra Güzel ve Asset Global Lojistik Hava Kargo Operasyon Uzmanı İncilay Tekin’in konuşmacı olarak katılacağı Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü etkinliği düzenlenecek.

13 Aralık 2022 Salı günü saat 13:00’da, Pınarhisar Meslek Yüksek Okulu’nda;  moderatörlüğünü Öğr. Gör. Can DEMİREL’in yapacağı AKSA Malatya Doğalgaz Dağıtım A.Ş Erkan Ceylan, Dikili Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Bektaş Gençoğlu, MTY Yapı Denetim LTD. ŞTİ Kerim Uçar ve MTY Yapı Denetim LTD. ŞTİ. Çağla Çuğuş’un konuşmacı olarak katılacağı Yapı Denetim Programı etkinliği düzenlenecek.

 

13 Aralık 2022 Salı günü saat 13:30’da, Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde;  moderatörlüğünü Öğr. Gör. Alperen HASKÖYLÜ’nün yapacağı Kadriye Melike Pekcan Beslenme ve Diyet Dan. Diyetisyen Kadriye Melike Pekcan, GSB İl Müd. Evlad-ı Fatihan KYK Kız Yurdu Diyetisyen Kardelen Öztürk ve Beslenme ve Diyet Dan. Merkezi Diyetisyen Zennure Sığın’ın konuşmacı olarak katılacağı Beslenme ve Diyetetik Bölümü etkinliği düzenlenecek.

14 Aralık 2022 Çarşamba günü saat 13:30’da, Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde;  moderatörlüğünü Doç. Dr. Yeliz MERCAN’ın yapacağı İstanbul Aydın Üni. Sağlık Yönetimi Böl. Araştırma Görevlisi Furkan Alp ve Ankara Sağlık Bil. Üni. Sağlık Yönetimi Bölümü Araştırma Görevlisi Elif Sena Kambur’un konuşmacı olarak katılacağı Sağlık Yönetimi Bölümü etkinliği düzenlenecek.

14 Aralık 2022 Çarşamba günü saat 15:30’da, Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde;  moderatörlüğünü Dr. Öğr. Üyesi Dilek VURAL KELEŞ, Öğr. Gör. Sünbül Hülya ARIKAN ve Arş. Gör. Nüket PANCAR’ın yapacağı Tekirdağ Kapaklı Devlet Hastanesi İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Fatih Can Mert, Trakya Üniversitesi Hastanesi Hemşirelik Hizmetleri Müdür Yardımcısı Sinan Palulu, Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hiz. MYO Öğretim Görevlisi Mustafa Helvacı ve Acıbadem Maslak Hastanesi Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Samet Hekim’in konuşmacı olarak katılacağı Hemşirelik Bölümü etkinliği düzenlenecek.

14 Aralık 2022 Çarşamba günü saat 11:00’da, Lüleburgaz Meslek Yüksek Okulu’nda;  moderatörlüğünü Öğr. Gör. Erkan BİLGE’nin  yapacağı, Kaya Plastik Branda San. Tic. A.Ş.  İnsan Kaynakları Uzmanı Aslı Denizci ve Fatih Kıral Mobilya İnsan Kaynakları Uzmanı Aykut Canlısoy’un konuşmacı olarak katılacağı İnsan Kaynakları Yönetimi Programı düzenlenecek.

15 Aralık 2022 Perşembe günü saat 10:30’da, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde;  moderatörlüğünü Dr. Öğr. Üyesi Sibel TOKATLIOĞLU’nun yapacağı, Kırklareli Üniversitesi İşletme ABD Doktora Öğrencisi Begüm Dolaşkan’ın konuşmacı olarak katılacağı İşletme Bölümü etkinliği düzenlenecek.

15 Aralık 2022 Perşembe günü saat 14:00’da, Babaeski Meslek Yüksekokulu’nda;  moderatörlüğünü Öğr. Gör. Nedim YAKUT’un yapacağı, Kırklareli 112 Acil Çağrı Merkezi Şule Aygün’ün konuşmacı olarak katılacağı Çağrı Merkezleri hizmetleri Programı düzenlenecek.

19 Aralık 2022 Pazartesi günü saat 11:30’da, Turizm Fakültesi’nde;  moderatörlüğünü Arş. Gör. Şükrü Fırat ÇİFTÇİ’nin yapacağı, Myra Tur Esra Özleyen’in konuşmacı olarak katılacağı Turizm Rehberliği Bölümü etkinliği düzenlenecek.

19 Aralık 2022 Pazartesi günü saat 14:00’da, Vize Meslek Yüksekokulu’nda;  moderatörlüğünü Öğr. Gör. Mevlüt Hakan GÖDE’nin yapacağı, Dünya OSGB / Teksen OSGB C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Zübeyde Nur Süner’in konuşmacı olarak katılacağı İş Sağlığı ve Güvenliği Programı etkinliği düzenlenecek.

19 Aralık 2022 Pazartesi günü saat 14:30’da, Vize Meslek Yüksekokulu’nda;  moderatörlüğünü Öğr. Gör. Çağlasın YALDIZ’ın yapacağı, Dinamik Group OSGB Alper Yarım’ın konuşmacı olarak katılacağı İş Sağlığı ve Güvenliği Programı etkinliği düzenlenecek.

20 Aralık 2022 Salı günü saat 10:00’da, Mühendislik Fakültesi’nde;  moderatörlüğünü Dr. Öğr. Üyesi Barış KÜÇÜKAYDIN’ın yapacağı, KLÜ Lüleburgaz Havacılık ve UBF Araştırma Görevlisi Cem Güler ve Elopar Elekt. Oto. Par. A.Ş. Arif Turan’ın konuşmacı olarak katılacağı Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü etkinliği düzenlenecek.

 

20 Aralık 2022 Salı günü saat 11:00’da, Pınarhisar Meslek Yüksek Okulu’nda;  moderatörlüğünü Dr. Öğr. Üyesi Erkan TAŞDEMİR’in yapacağı, Traçim Çimento San. Tic. A.Ş Ömer Anıl Demirbağ’ın konuşmacı olarak katılacağı Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi Programı etkinliği düzenlenecek.

 

21 Aralık 2022 Çarşamba günü saat 20:00’da, Lüleburgaz Meslek Yüksek Okulu’nda;  moderatörlüğünü  Öğr. Gör. Erkan Bilge’nin yapacağı, IVECO Araç Tesis Yöneticisi Derya Haşimoğlu, Divan Çorlu Hotel İnsan Kaynakları Uzmanı Gamze Topçu, Milangaz İnsan Kaynakları Sistemi Uzman Dilan Atik, Doğa Sigorta İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı Tuğçe Badur, ŞOK Marketler İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı Talha Bekar, Mega Basım Yayın İnsan Kaynakları Uzmanı Zilan Güngör ve Penti Çorap İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı Sümeyye Kaya’nın konuşmacı olarak katılacağı İnsan Kaynakları Yönetimi Programı etkinliği düzenlenecek.

21 Aralık 2022 Çarşamba günü saat 14:00’da, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde;  moderatörlüğünü  Dr. Öğr. Üyesi Sezgin SEZGİN’in yapacağı, Kırklareli Defterdarlığı  Gelir Uzmanı Gülsüm Karagöz’ün konuşmacı olarak katılacağı Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü etkinliği düzenlenecek

25 Aralık 2022 Pazar günü saat 20:00’da, Babaeski Meslek Yüksekokulu’nda;  moderatörlüğünü  Öğr. Gör. Dr. Oğuzhan ÖZÇELİK’in yapacağı, Öztunç Tekstil Uğur Öztunç’un konuşmacı olarak katılacağı Dış Ticaret Programı etkinliği düzenlenecek

29 Aralık 2022 Perşembe günü saat 10:00’da, Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde;  moderatörlüğünü  Öğr. Gör. Gönül AKGÜN’ün yapacağı, Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Ebe Nilay Gelmez’in konuşmacı olarak katılacağı Ebelik Bölümü etkinliği düzenlenecek

 

 

 

 

 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com