Ana Sayfa Ünlü Pop Sanatçısı İrem Derici Kırklareli’nin Babaeski ilçesinde sahne aldı

Ünlü Pop Sanatçısı İrem Derici Kırklareli’nin Babaeski ilçesinde sahne aldı

Ünlü Pop Sanatçısı İrem Derici’yi ilk önce Babaeski Belediye Başkanı Av Abdullah Hacı sahne öncesi karşıladı. Başkan Hacı, Derici’ye hoş geldin derken, konser için başarılar diledi.

Yeni ve eski şarkılarını seslendiren İrem Derici, dekolteli kırmızı elbisesiyle olan karelerini sosyal medya sayfasından paylaştı.

Geçtiğimiz günlerde de Cem Belevi ile aşk yaşadığı öne sürülen İrem Derici’nin Belevi ile ilişkisini sonlandırdığı iddiaları gündemi meşgul etmişti.

İrem Derici 28 Ekim 2021 Perşembe akşamı Babaeski’de hayranlarıyla buluştu.

Sahneye kırmızı bir kostümle çıkan İrem Derici, kendisini dinlemeye gelen binlerce hayranını bütün gece eğlendirdi.

Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı konser arasında Ünlü Sanatçı İrem Derici’ye performansı için teşekkür ederek, günün anısına plaket takdim etti.

İrem Derici’den Davul Şov

28 Ekim 2021 Perşembe akşamı Babaeskili hayranlarıyla buluşan İrem Derici hareketli şarkılarına bir de davulcusu ile renk kattı. Sahne de yanına gelen davulcusu ile şarkılarını seslendiren İrem Derici Babaeskili hayranlarını adeta mest etti.

İrem Derici Babaeski’de tarihe imza attı

Ünlü Sanatçı İrem Derici de Babaeskili hayranlarının yoğunluğundan çok keyif aldığını söyleyerek, konser esnasında kısa video kayıtları yaparak, bu görüntüleri sosyal medya hesabında paylaşacağını belirtti.

İrem Derici, yaklaşık 3 saat kaldığı Babaeski sahnesini hayranlarının alkışları eşliğinde teşekkürlerini ileterek bitirdi.

İrem Derici, 21 Mart 1987 tarihinde Hulusi Derici ve Jale Ediz’in kızları olarak dünyaya geldi. Dört yaşında org çalmaya başlayan sanatçı, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Piyano Bölümü’nü liseyle beraber bitirdi. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitiren Derici, Pazarlama İletişimi Yüksek Lisans programı devam ederken O Ses Türkiye’ye katıldı ve yarı finale kadar yükseldi. Aynı dönemde Monopop isimli grubuyla Türkiye’nin birçok yerinde sahne aldı.
2012’de “Bensiz Yapamazsın” single’ı ile profesyonel anlamda müzik hayatına başladı. Ardından Mayıs 2013’te ikinci single’ı “Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı”nı piyasaya çıkardı. Aynı yılın Eylül ayında İki adlı bir maxi single yayımladı. Bu maksi teklinin ilk klibi “Sevgi Olsun Taştan Olsun” şarkısına çekilirken ikinci klibi “Zorun Ne Sevgilim”e çekildi. “Zorun Ne Sevgilim”, Türkiye Resmî Listesi’nde üç hafta iki numarada kaldı. Ardından Neşet Ertaş şarkısı olan “Neredesin Sen?”i yeniden yorumladığı bir single piyasaya sürdü.

2014’te yayımladığı “Kalbimin Tek Sahibine” single’ı Türkiye’de hit olarak YouTube’da izlenme başarısı yakaladı.Aynı yıl ikinci maxi single’ı Üç’ü çıkardı. Çıkış şarkısı “Bir miyiz?”in yanı sıra “Nabza Göre Şerbet” şarkılarına video klip çekildi. Mart 2015’te “Değmezsin Ağlamaya” ve Eylül 2015’te “Aşk Eşittir Biz” single’ların yayımladı. “Aşk Eşittir Biz”, Türkiye’de iki numaraya kadar yükseldi. Aynı yıl ayrıca Emrah Karaduman’ın Tozduman albümündeki “Nerden Bilecekmiş” şarkısını seslendirdi.

Derici, Şubat 2016’da ilk stüdyo albümü Dantel’i GNL Entertainment etiketiyle piyasaya sürdü. Albümle aynı adı taşıyan çıkış şarkısı, Türkiye’de aralıksız dört hafta bir numarada kaldı.[8] Albümün ikinci klibi “Evlenmene Bak” şarkısına çekildi ve klipte Sinan Akçıl da oynadı. Ardından üçüncü klip “Dur Yavaş” ve dördüncü klip “Bana Hiçbir Şey Olmaz” şarkılarına geldi.

13 Eylül 2014’te radyocu Rıza Esendemir ile yaptığı evliliği 22 Mart 2016’da tek celselik bir boşanma davasıyla sonlandırdı.11 Temmuz-21 Eylül 2016’da Rising Star Türkiye yarışmasının ikinci sezonunda jüri üyeliği yaptı.2017’de Mustafa Ceceli’nin Zincirimi Kırdı Aşk albümünün çıkış şarkısı “Kıymetlim”de ve Yonca Evcimik’in “Kendine Gel” single’ında düet şarkıcısı olarak yer aldı. Ayrıca kendisine ait “Tektaş” adlı bir single piyasaya sürdü.

15 Nisan 2014‘de son teklisi ‘Kalbimin Tek Sahibine’ ise adeta nikah-düğün organizasyonlarının resmi şarkısı oldu. 2014 yılında Altın Kelebek Ödülleri, En Iyi Çıkış Yapan Sanatçı ödülünü kazandı.İrem Derici, 13 Eylül 2014 tarihinde radyocu, aranjör Rıza Esendemir ile evlendi. Sağ elinin bileğine eşinin adını dövme yaptırdı. 14 yaşında iken de sol kolunun altına latince “şeytan dürttü” yazan dövme yaptırmıştır.

Albümleri :
2012 – Bensiz Yapamazsın (Single)
2013 – Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı (Single)
2013 – İki (Maxi Single)
2014 – Neredesin Sen (Single)
2014 – Kalbimin Tek Sahibine (Single)
2014 – Üç (Maxi Single)

 

Babaeski Gündem Gazetesi bir Zortul Medya Grup A.Ş. kuruluşudur.